Prev Next

Spotkanie dla uczniów klas II pt. ”Jesienne czytanie”

Spotkanie dla uczniów klas II pt. ”Jesienne czytanie”

W związku z popularyzacją czytelnictwa nauczycielki nauczania zintegrowanego A. Nagaba, A. Pielichowska, M. Sobotka zorganizowały spotkanie dla uczniów klas II pt. ”Jesienne czytanie”. Każdą klasę reprezentował jeden uczeń. Wszyscy z zaciekawieniem wysłuchali interpretacji utworów o tematyce jesiennej w wykonaniu swoich...

Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Literackiego, pt.: „ Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Literackiego, pt.: „ Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

W dniu 27 października 2016 roku odbyło się w Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Literackiego, pt.: „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”. Uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody książkowe w swoich kategoriach: Klasy I-III: za prace plastyczne  Antonina Nadratowska kl....

Jesienne zabawy z deszczem w grupie 0d

Jesienne zabawy z deszczem w grupie 0d

W dniu 21.10.2016r w grupie 0d odbyły się warsztaty dla dzieci i rodziców na temat „Jesienne zabawy z deszczem”. Podczas spotkania dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w jesiennych zabawach przy muzyce, a także wspólnie wykonały pracę plastyczną pt.”Parasol”. Zdjęcia

Warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

W ubiegły wtorek  tj. 18.10.2016 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla zespołu nauczycielek przedszkola. Zajęcia poprowadziły panie K.Czarnomska i K.Naworska. Zanim do poszkodowanego przybędzie profesjonalna pomoc medyczna, mijają cenne minuty, które mogą...

Deszczowe popołudnie z rodzicami!

Deszczowe popołudnie z rodzicami!

W piątkowe popołudnie 21 października dzieciaki z grupy Jeżyki nie mogły narzekać na nudę. W ten deszczowy dzień przyszli z rodzicami na jesienne warsztaty plastyczno – techniczne pt.: „ Jesień z mamą i tatą.” Nie zniechęciła ich nawet ulewa za...

Śniadanie daje moc – misja III

Śniadanie daje moc – misja III

Klasa I a zrealizowała z powodzeniem trzeci scenariusz misji śniadaniowej.  Zapoznaliśmy się z rodzajami ziaren, makaronów, mąk, pieczywa. Wykonaliśmy eksperyment – dlaczego chleb rośnie a także tworzyliśmy zdrowe przepisy zawierające kasze, mąki i różne ziarna. Aby w praktyce zobaczyć produkcję...

Śniadanie daje moc - misja II

Śniadanie daje moc - misja II

Klasa I a zrealizowała drugi scenariusz misji „Śniadanie Daje Moc”.  Aby wykonać wszystkie zadania zapoznaliśmy się z instrukcją prawidłowego mycia rąk,  sadziliśmy warzywa , dzięki którym stworzyliśmy własną klasową hodowlę którą teraz się opiekujemy. W misji specjalnej uczniowie wcielili się...

Dzień pieczonego ziemniaka

Dzień pieczonego ziemniaka

Klasa I a z wychowawczyniami i swoimi rodzinami integrowała się podczas święta „Pieczonego ziemniaka”.  Przy wspólnym ognisku śpiewaliśmy piosenki i piekliśmy ziemniaki.  Nie brakowało przy tym zabaw i gier ruchowych. Rozegraliśmy mecz piłki nożnej (dzieci przeciwko rodzicom), który był okazją...

Opinia polonisty dotycząca ucznia z trudnościami w czytaniu i pisaniu

Załącznik
Download this file (Opinia_polonisty.pdf)Opinia_polonisty.pdf[ ]28 Kb

Dodatkowe informacje