• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Apel z okazji Święta Niepodległości

Apel z okazji Święta Niepodległości

Dzieci z młodszych klas I - III świętowały ten ważny dzień dla Polski. Wszystkie przyszły tego dnia w strojach apelowych. W dużej sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości . Apel przygotowały 12 listopada - klasa II...

Śniadanie daje moc!

Śniadanie daje moc!

Uczniowie z klasy IIb w piątek 6 listopada 2015 r. przygotowali samodzielnie  kanapki. Nie bali się użyć świeżych  warzyw, bo wiedzą, jakie są zdrowe i pyszne. Przy robieniu kanapek czuwały mamy i w razie potrzeby służyły pomocą. Potem po uporządkowaniu...

Święto Niepodległości - miejska uroczystość

Święto Niepodległości - miejska uroczystość

11 listopada odbyły się miejskie uroczystości związane ze Świętem Niepodległości. W uroczystościach uczestniczył poczet sztandarowy naszej Szkoły  oraz nauczyciele. Najpierw wzięli udział w mszy św. w kościele Świętej Trójcy, później w odsłonięciu tablicy, pod którą została umieszczona Mławska Skrzynia Czasu,...

Apel upamiętniający 97- rocznicę odzyskania niepodległości

Apel upamiętniający 97- rocznicę odzyskania niepodległości

12 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się uroczysty apel upamiętniający 97- rocznicę odzyskania niepodległości przez naród polski po 123 latach niewoli. Apel przygotowali uczniowie klasy IV b, którzy poprzez wiersze, długie wypowiedziane z pamięci teksty, otrzymali od swoich...

Śniadanie daje moc - klasa IIIb

Śniadanie daje moc - klasa IIIb

W piątek, 6 listopada uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”.Moja klasa III b przygotowywała się do tej akcji kilka dni. Nasza wychowawczyni Krystyna Błaszkiewicz powiedziała nam o planach zorganizowania wspólnego śniadania kilka dni wcześniej....

Spotkanie z tymi, którzy patrzą sercem

Spotkanie z tymi, którzy patrzą sercem

Dnia 5 listopada 2015 r. uczniowie klasy 6b przyjęli niezwykłych gości. Wolontariusze, bo to o nich mowa, przybyli do naszej szkoły, by zapoznać młodzież ze specyfiką działalności wolontarystycznej. Pani Agnieszka Wiśniewska i Marta Wysocka, które pracują w Miejskim Ośrodku Pomocy...

Śniadanie daje moc

Śniadanie daje moc

W dniu 6 listopada 2015 r. klasa IIIe wzięła udział w programie "Śniadanie daje moc". Uczniowie wspólnie z wychowawczynią klasy oraz z mamą uczennicy Kornelii, Panią Małgorzatą Bucholską przygotowali pyszne, zdrowe kanapki.

Opinia polonisty dotycząca ucznia z trudnościami w czytaniu i pisaniu

Załącznik
Download this file (Opinia_polonisty.pdf)Opinia_polonisty.pdf[ ]28 Kb

Dodatkowe informacje