• 1
  • 2

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Pożegnalną uroczystość przygotowali opuszczający mury naszej szkoły szóstoklasiści. Apel rozpoczął się przekazaniem pocztu sztandarowego uczniom klas piątych oraz wystąpieniem Pani Dyrektor Elżbiety Bieńkowskiej, która dziękowała wszystkim za ciężką pracę...

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2014/2015

„Szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze – to zadanie i cel człowieka” - te słowa Mendelssohna stały się myślą przewodnią apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów, który odbył się w czwartek 25 czerwca.Organizacje szkolne SU, PCK i LOP przedstawiły sprawozdania...

Newsy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Pożegnalną uroczystość przygotowali opuszczający mury naszej szkoły szóstoklasiści. Apel rozpoczął się przekazaniem pocztu sztandarowego uczniom klas piątych oraz wystąpieniem Pani Dyrektor Elżbiety Bieńkowskiej, która dziękowała wszystkim za ciężką pracę i gratulowała wyników najlepszym uczniom. Po wręczeniu nagród zgromadzeni wysłuchali części artystycznej. Artyści w sposób szczególny zwrócili się do nauczycieli, dziękując za ich wysiłek i życzliwość. Ich słowa bawiły
i wzruszały do łez. Na zakończenie prowadzący życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, zaproszonym gościom, koleżankom i kolegom słonecznych i pięknych wakcji. Uroczystość uświetnił doskonały występ szkolnej orkiestry dętej. Po oficjalnym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas,aby we własnym gronie rozdać świadectwa i pożegnać się na czas wakacji.
Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, jednak każdy uczeń pozytywnie wspomina minione miesiące. Życzymy wszystkim udanych wakacji, a tym, którzy skończyli naukę w naszej szkole życzymy dalszych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacyjnym.  

Zdjęcia

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2014/2015

„Szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze – to zadanie i cel człowieka” - te słowa Mendelssohna stały się myślą przewodnią apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów, który odbył się w czwartek 25 czerwca.
Organizacje szkolne SU, PCK i LOP przedstawiły sprawozdania z rocznej działalności, a najaktywniejsi członkowie zostali nagrodzeni za efektywną i owocną pracę.
Piosenka Cała Polska czytadzieciom w wykonaniu Ali Kielanowskiej wprowadziła uczniów w temat tegorocznego hasła programu Szkoła z klasą 2.0, do którego przystąpiło kilka klas pod kierunkiem pani dyrektor Beaty Białczak oraz nauczycielek: Zofii Kazimierskiej, Grażyny Olejarczyk, Haliny Rakowskiej, Teresy Nachyły i Anny Robaczewskiej. W ciągu całego roku szkolnego klasy pod ich kierunkiem realizowały ścieżki edukacyjne: projekt, uczymy innych i odwrócona lekcja.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje